Neymar, İngiltere maskotuna dünya rekoru 198 milyon sterlin yaptığını söyledi mi …

 • Antoine Griezmann ‘Atletico Madrid’de kalmak istiyor’, … Cristiano Ronaldo ve Sergio Ramos’un halk savaşı … PSG yıldızı Neymar, Dr Dre’den Beats ile üstsüz poz veriyor … Neymar İngiltere’ye maskotu dünya rekoru yaptığını söyledi mi? 198 milyon sterlin …

9,8 bin hisse

Marsilya taraftarları, Caen ile Ligue 1 arasındaki çatışmada Patrice Evra hakkındaki hislerinin bilinmesine izin verir – onu kulüpten çıkarmak istiyorlar.

Marsilya, Vitoria Guimaraes ile Perşembe gecesi Avrupa Ligi fikstürü öncesinde taraftarlarıyla şiddetli çatışmasının ardından Evra’yı askıya aldı. Evra, D.Afonso Henriques Stadyumu’ndaki istifler üzerinde bir kung-fu tekme girişimi gören kendi hayranlarıyla hararetli bir değiş tokuşa katıldı.

Stade Velodrome taraftarları, taraflarının Caen’i karşılaması üzerine kendi açıklamalarını yaptılar ve stadyumun çeşitli bölümlerinde ev yapımı pankartlar asılıydı.

Biri okudu: ‘OM ve destekçileri olan kurumun üstünde olduğunu düşündün. Artık renklerimizi giymenizi istemiyoruz. Evra siktir git. Başka bir sözle: ‘Forma sevgisi, taraftarlara saygı, profesyonellik, sormak çok mu?’

Video için aşağı kaydırın 

Marsilya taraftarları, Perşembe günkü tartışmanın ardından Patrice Evra’ya ‘siktir git’ diyen bir pankartın asılmasına yardım ediyor

Taraftarlar, Manchester United’ı protesto eden çok sayıda pankart açtı.

Marsilya, emektar sol arka taraftarın kafasına tekme atmasının ardından Evra’yı askıya aldı

Cuma günü Ligue 1 kulübü, daha fazla cezaya karar vermeden önce Evra ile röportaj yapacaklarını söyledi, ancak birinci takım değerlendirmesinden çıkarıldı. 

Açıklamada şöyle deniyordu: ‘Olympique de Marseille Başkanı Jacques-Henri Eyraud, Patrice Evra ile görüştü ve derhal askıya alındığını ve olası bir disiplin cezası öncesinde bir görüşmeye davet ettiğini bildirdi.’

 • Marsilya yıldızı Patrice Evra, KICKING hayranı için … SICAK VEYA DEĞİL: Steve Bruce, Aston Villa’yı …

Ancak kulüp, sahanın yan tarafındaki reklam panolarında Evra ve takım arkadaşlarını ısınırken azarlayan söz konusu taraftarları da suçluyor gibi görünüyordu.

Ligue 1’de dördüncü sırada yer alan Marsilya, ‘Kulüp tarafından yürütülen iç soruşturmanın ilk sonuçları, oyuncuya karşı özellikle ciddi nefret dolu saldırılar yapan bir avuç provokatörün kendisi ve takım arkadaşları ısınırken kabul edilemez davranışlar sergilediğini ortaya koyuyor. önemli bir oyun için hazır.

Ligue 1 kulübü, daha fazla cezaya karar vermeden önce Evra ile röportaj yapacaklarını söyledi 

Olay, Marsilya’nın Vitoria Guimaraes ile oynadığı Avrupa Ligi maçından önce meydana geldi. 

Olay, Eric Cantona’nın 1995’teki bir hayranın kung fu tekmesi ile karşılaştırmalar yaptı. 

Profesyonel ve deneyimli bir oyuncu olarak Patrice Evra, bu kadar uygunsuz bir şekilde yanıt veremedi.bahsegel.com

Kulüp soruşturmasına devam ediyor ve OM’ye olan tutkusu kisvesi altında sahaya girip bir oyuncuya hakaret ederek itibarlarını tehlikeye atan kişilere karşı elindeki tüm yasal araçları kullanacak. onu desteklemek yerine. ‘

Evra, UEFA’nın bir taraftarın kafasına yaptığı kung-fu tekmesi nedeniyle disiplin soruşturması açtıktan sonra uzun bir yasakla karşı karşıya.

Avrupa futbolunun yönetim organı, Cuma günü Marsilya’nın sol bekinin kaderine karar vermek için özel bir duruşma yapacak ve ilk maç yasağı verilen oyuncuya sert bir şekilde inmesi bekleniyor. 

Görgü tanıkları, Evra’nın, tartışmadan yaklaşık yarım saat önce Portekiz’deki uzak köşeden alay konusu olduğunu söyledi.

Marsilya’nın açıklaması, söz konusu hayranları da ‘bir avuç provokatör’ olarak suçladı. 

Hayranlar ‘OM’yi bırakın!’ Diye bağırdı. ve ‘Berbatsın!’ ve henüz ifşa edilmemiş başka hakaretler haykırmak. Oyuncu onlarla yüzleşmeye gitti ve düzinelerce destekçiye engelleri aşıp onunla yüz yüze buluşmaları için ilham verdi.

Görüntüler, Evra’nın reklam panolarını atladığını ve hayranların ona saha kenarında katılmasını talep ettiğini gösteriyor. Kızgın bir taraftar ona doğru koşarken, savunmacı içgüdüsel olarak yumruğunu uzattı ve saldırganın yüzüne bir yumruk indirdi.

Evra, takım arkadaşları tarafından hızla geri çekildi, ancak oyuncu grubunun etrafında gizlice dolaştı ve şüphesiz bir destekçiye kung-fu tarzı bir vuruş yaptı. Maç görevlisi Tamas Bognar tarafından hemen ihraç edildi. 

Tozlanma, 1995 Eric Cantona olayını andırıyordu. Selhurst Park’ta gönderilen Manchester United’ın Cantona’sı, giyinme odasına giderken bir Crystal Palace hayranında kendini fırlattı. 

 • Marsilya yıldızı Patrice Evra, KICKING hayranı için … SICAK VEYA DEĞİL: Steve Bruce, Aston Villa’yı …

Brentford’un şimdiye kadar batı Londra’nın bu gıcırdayan köşesine veda etmiş olması gerekiyordu.

Sadece koronavirüs Griffin Park’ta 116 yıllık kalış süresini uzattı, bu yüzden en azından birkaç hafta daha iki stadyumu ve tek amacı olan bir kulüp olarak kalıyorlar: promosyon partisini çökertmek ve daha saygın bir şirkette daha havalı ortama taşınmak.

Bu, sonun yeni bir başlangıcını temsil ediyorsa, kötü bir başlangıç ​​değildi. Aniden büyük çocuklara katılma savaşı, yaz güneşi altında güzelce pişiyor. 

Ollie Watkins’in yakın mesafe grevi, Brentford’un Cuma günü West Brom’u aşması için yeterliydi.

Şampiyona liderleri, Leeds’e yenilgiden sonra pas geçmesi için bir değişiklik teklif etti. 

 • Barnsley, uygulamaya kaydolan ilk İngiliz kulübü oldu … EFL, maaş sınır planlarıyla ilerliyor ve istiyor … FA ile Premier Lig arasında hamle yapmak … ‘Umarım Declan Rice hayatını düzeltir’ : West Ham efsanesi …
 • Bir bakışta sezon

  • Canlı tablolar
  • Fikstür
  • Skorlar
  • Şampiyona
  • Premier Lig
  • Şampiyona
  • Birinci Lig
  • İkinci Lig
  • İskoçya Premiership
  • İskoç Div 1
  • İskoç Div 2
  • İskoç Div 3
  • Ligue 1
  • a Grubu
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Daha fazla tablo
  • Daha fazla fikstür
  • Daha fazla puan

  Liderler West Brom, zaferin onları play-off alanlarından 10 puan geride bırakacağını bilerek geldi – en azından birkaç saat. Beşte galibiyet ve üçte gol olmadan ayrıldılar.

  Ollie Watkins’in erken hedefi cılız bir Cuma gecesi çatışmasına karar verdikten sonra, Brentford şimdi boyunlarını eğiyor. Bu uzun veda, farklı türden gözyaşlarıyla sona erebilirdi – destekçiler yolculuk için burada olmasalar bile.

  Sadece bir hafta içinde ilk ikiye 10 puanlık farkı yarıya indiren Thomas Frank, “Gerçekten memnunuz … savunmada yüzde 100 zirvede, en iyi performanstı,” dedi.

  “İlk ikiyle savaşmak için kazanmamız gerektiğini biliyorduk … büyük hayallerimiz var.”

  Bilic, tersine, tarafının ‘gergin’ gösterisinden şikayet etti.

  “Bunun bizim için büyük bir sınav olacağını biliyorduk ama çok basit – oyunun zirvede olduğumuz bir yönü yoktu … suçlanacak sadece kendimiz var.”

  Brentford, West Brom’u kontrol altına alırken Slaven Biliç taç çizgisinde hayal kırıklığına uğramış bir figür çıkardı 

  Brentford’un play-off hamlesi, bir başka muhteşem zaferin ardından giderek daha sağlam görünüyor 

  Daha önce, terfi itişinde güneş çok önemli bir kaç gün doğarken, bu yaz koşusunun tuhaflığı sessizliğin ve boş koltukların ötesine uzanıyordu.

  Griffin Park çevresinde, Mathias Jensen’in sakatlığı bir topa vurulmadan önce Frank’in yanından bir adam düşmeden önce açık gökyüzü sağanak yağışlara yol açtı.

  Kısa süre sonra normal hizmet devam etti. Şampiyonanın tanıdık, çılgın ritmi devraldı ve ardından Watkins, Watkins’in tüm sezon yaptığı gibi yaptı.

  Kaygan pas geçtikten sonra solda Said Benrahma serbest bırakıldı, kanat oyuncusu, Watkins’in sezonun 23.’ü için çapraz şutu teslim edilen Josh Dasilva’ya kare atmadan önce kutuya doğru sürdü.

  Ziyaretçiler tempoyu yükseltmeye çalışsa da, uyum büyük ölçüde eksik kaldı. Slaven Bilic gittikçe huysuzlaşırken bile, Brentford’un sorunu zorlamak için daha fazla şansı vardı. 

  Ve molaya kadar, muhtemelen iki olmalıydı. Brentford iki kez bozuldu, iki kez şansı reddettiler. Dasilva sadece şutunu kabartmak için kutuya girmeden önce Benrahma’nın ters pası ümit verici bir hamleyi öldürdü.

  West Brom şans yarattı ama Brentford zor bir dönemden geçti 

  Bilic çantasını karıştırdı ve ilk devre değişimlerinden biri olan Kenneth Zohore bara büyük bir çaba harcadı. David Raya, Brentford golünde mağlup oldu ve kısa süre sonra ev sahibi ekip sallanmaya başladı.

  West Brom, baskı dalgası üzerine dalga fırlatırken, arkadan geçen birileri felaketle tehdit etti. Bu tür büyülerde terfi yarışları dalgalanabilir, ancak Brentford kendilerini topladı.

  Dasilva kısa süre sonra santim genişliğinde bir atış yaptı – neyse ki Griffin Park’ta kalan birkaç Arı için West Brom ona ödeme yapamadı. 

  • Barnsley, uygulamaya kaydolan ilk İngiliz kulübü oldu … EFL, maaş sınır planlarıyla ilerliyor ve istiyor … FA ile Premier Lig arasında hamle yapmak … ‘Umarım Declan Rice hayatını düzeltir’ : West Ham efsanesi …

  İngiltere’nin Perşembe günü The Gabba’da Down Under turnuvası başlama vuruşuyla birlikte herkes Ashes ateşinden etkilenmiş görünüyor.

  BT Sport’un Şampiyonlar Ligi uzmanları paneli bile hataya direnemedi ve Salı günkü Avrupa maçları öncesinde stüdyoda kriket oynamayı denedi.

  Steven Gerrard, Frank Lampard, Paul Scholes ve Gary Lineker, Rio Ferdinand kütük olarak bir çöp kutusu kullanarak küçük bir kriket oyununda wicket alırken, hepsi sırayla sopaya attı.

  Video için aşağı kaydırın 

  Steven Gerrard, Frank Lampard, Paul Scholes, Gary Lineker ve Rio Ferdinand BT stüdyosunda kriket oynadı

  Lampard, Günün Maçı sunucusu Lineker’ı üçüncü teslimatında bir Yorker ile görevden aldı

  Chelsea simgesi bir hareketle onu oyun alanından çıkardı ve güldü

  İngiltere seçicileri dikkat ediyor, aramızdaki Ben Stokes’in boşluğunu doldurmak için ideal bir aday olabilir. 

  Çünkü Chelsea efsanesi Lampard, elindeki topla yarı fena değil. Bazen James Anderson’ı yeni bir Duke ile izlemek gibiydi. Ve birkaçını da vurabilir. 

  • Cezalı futbolcu Joey Barton daha fazla öfkeye neden oluyor … Adam Lallana, Liverpool kadrosuyla İspanya’ya gidiyor …

  39 yaşındaki genç, özgeçmişinde biraz kriket deneyimine sahip olsa da, Brentwood’da gençken gittiği ve okul düzeyinde Essex’i temsil ettiği özel bir okulda oynadı. 

  Muhtemelen bu, kırışıklığa ilk giren Lineker’ı neden sadece üç doğumdan sonra uzun yürüyüşe çıkmaya zorladığını açıklıyor.

  Onu işten çıkarmaya nasıl hazırladığı, hızlı atıcıların yüzünü güldürürdü. Klasik üçtü. 

  Lampard yarasayla da etkileyiciydi ve Scholes’in kafasına çarptı.

  Ama Scholes intikamını almak için onu bowling oynarken çıkarıldıktan hemen sonra 

  6️⃣ Gerrard 🦆 @GaryLineker 👆 Lampard 👐 @ rioferdy5 🏏 Scholes # Ashes fever UCL stüdyomuzu ele geçiriyor. 📺 BT Sport 1 HD, Çarşamba, 23:00 pic.twitter.com/JvuisWaP7O

  – BT Sport (@btsport) 21 Kasım 2017

  Öncelikle, bir fedai, sadece kimin sorumlu olduğunu ona bildirmek için. Sonra, Lineker’ı yakalayan bir yorker’ı sallamadan önce iyice uzattı.

  Ancak Gerrard, tamamen farklı bir rakipti ve Lampard’ın bowlinginden bir kapak sürücüsü oynayarak sopayla etkileyici bir teknik gösterdi. Liverpool simgesinin dört olacağına dair hiçbir şüphesi yoktu ve bir sınırı işaret etmek için kollarını iki yana salladı.

  Gerrard bir sonraki topu göndermeden önce Lampard, fedailerinden biriyle geri döndüğünde, vurucu ve melon arasında klasik bir savaştı. 

  Hevesli bir kriket hayranı olan Lampard, sopayla da becerikliydi ve Paul Scholes’in tam atışını hak ettiği krediyle başının üzerine vurarak kendi başına büyük bir atış yaptı. 

  Ancak Scholes intikamını aldı ve onu bir sonraki teslimatı paketlemeye gönderdi. 

  Gerrard, Lampard’ın bowlinginde bir cover drive oynadıktan sonra bir sınıra çarptığını söyleyerek şaka yaptı.

  Şaka, Lampard’ın Gerrard’ın suratına çarpan bir fedai oyuncuyu bowlinge atarak karşılık verdiği gibi, açıkça anlaşılıyor.

  • Cezalı futbolcu Joey Barton daha fazla öfkeye neden oluyor … Adam Lallana, Liverpool kadrosuyla İspanya’ya gidiyor …

  Antonio Conte’nin Chelsea’yi Cumartesi günü Liverpool’a karşı oynadığı önemli çatışmaya hazırlamak için tam bir günü var.

  Ve Conte, İngiliz kulübünün Şampiyonlar Ligi’ndeki sürekli başarısızlığından Premier Lig’i sorumlu tutuyor.

  İtalyan sporcu, Salı akşamı Sevilla’ya karşı oynadıkları için Jurgen Klopp’un tarafının Cumartesi günkü karşılaşmada iyileşmek için fazladan 24 saat olması konusunda öfkeli.

  Antonio Conte, Cumartesi günkü Chelsea maçının Premier Lig planlamasından rahatsız

  Soldan sağa: David Luiz, Willian ve Eden Hazard Azerbaycan Bakü’de uzanıyor

  Conte’nin öfkesi, oyuncularının bu sezon bu senaryoyla ilk kez karşılaşmaması gerçeğiyle daha da arttı.

  Eylül ayında Chelsea, evinde Shakthar Donetsk ile karşılaşan Pep Guardiola’nın adamlarından bir Şampiyonlar Ligi görevinden kurtulmak için bir gün daha az kaldığında Manchester City’de kaybetti.

  Ve Conte, üst düzey patronların – ve televizyon şirketlerinin – Chelsea’ye saygısızlık gösterdiğini söylüyor.

  • Chelsea, sezonun en zorlu deplasmanlarından birine yöneliyor … Chelsea şimdi Eden Hazard ile birlikte vites değiştirdi ve … Cesc Fabregas ve Eden Hazard birlikte oynamayı seviyor … Chelsea yıldızı Eden Hazard olduktan sonra gençleşmiş hissediyor. ..

  125 hisseleri

  ŞAMPİYONLAR LİGİ – C GRUBU 

    Team PL WD L GD Pts Form 1. Roma4 2 2 0 48 DWDW 2. Chelsea421147 WWDL 3. Atletico Madrid40 31-13 DLDD 4. Qarabag402 2-72 LLDD Reklam

  Azerbaycan’a karşı galibiyetle Şampiyonlar Ligi ilk 16’da yerini alabilen Conte, “Biraz şaşırdım çünkü bu sezon bu ikinci kez oldu” dedi.

  İlk seferinde durum aynıydı: Çarşamba günü Atletico Madrid’de oynadığımızda ve saat 05: 00’te Londra’ya döndüğümüzde ve ardından Cumartesi günü önceki gün oynamış olan City’de oynadığımızda Manchester City’ye karşı. 

  Şimdi ‘Liverpool Salı günü oynuyor ve Çarşamba günü Qarabag’a karşı oynamalıyız, uzun bir yolculuk, uzun bir yolculuk. 

  Tehlike, dört gün içinde iki oyun oynayabilen oyunculardan biridir.

  “İyileşmek, dinlenmek bizim için çok zor olacak. Lig için fikstürleri kim hazırladıysa çok dikkatli olmalıdır. Bazen işimize saygı göstermenin doğru olduğunu düşünüyorum.

  Şu anda İngiltere’nin bunu (meseleyi) anlamaya çalışması ve bir şeyi değiştirmesi gerekiyor. 

  Çoğu zaman Şampiyonlar Ligi’nde final oynayan bir İngiliz takımı yok. Neden? Takımlar çok güçlü ve her takımın Şampiyonlar Ligi’ne (final) giden yolu geçme şansı var.

  “Demirbaşları kim hazırlarsa, bir şeyleri değiştirmeye çalışmalı. Bence İngiliz futbolu için en iyi yol bu. “

  • Chelsea, sezonun en zorlu deplasmanlarından birine yöneliyor … Chelsea, Eden Hazard ile vites değiştirdi ve … Cesc Fabregas ve Eden Hazard birlikte oynamaya bayılıyor … Chelsea yıldızı Eden Hazard olduktan sonra gençleşmiş hissediyor. ..

  125 hisseleri

  Chelsea’nin geleceği konusundaki belirsizlik artarken Thibaut Courtois, yeni bir sözleşme konusundaki görüşmeleri rafa kaldırmaya hazır.

  Chelsea, çaresizce 1 No’lu yeni bir uzun vadeli sözleşmeye bağlamak istiyor olsa da, Belçika’nın uluslararası mevcut anlaşması gelecek sezonun sonunda sona eriyor.

  Ancak Mayıs ayındaki son görüşme turundan bu yana görüşmelerde ilerleme kaydedilmedi ve Courtois, yüzde 100 maaş artışını temsil edecek bir paket olan haftada 200 bin sterlin değerinde bir anlaşma istediğini anladı.