Asil kumaşlar ve doğal lifler, teknolojik kumaşlarla birleştirilir.

Açıktan karanlığa aşamalı bir gradyanın canlı bir hardalın belirginliğiyle kırıldığı nötr renkler ve sportif yüzeylerden oluşan bir koleksiyon. Asil kumaşlar ve doğal lifler, teknolojik kumaşlarla birleştirilir. Pamuk yünü, poplin, dimi ve kanvas keçeler, sentetikler, üç bileşenler, polyesterler, son nesil naylonlar, metalik ipliklerle pamuklar ve 3D yazıcılar sayesinde oluşturulan parçalarla karıştırılır.

Koleksiyon, uzaylı yaşamı arama arayışlarında NASA gibi kuruluşlara eşlik eden aynı gizlilik havasını soluyor.

IED Madrid Moda Okulu bir kez daha genç tasarımcıların yeteneklerine güveniyor ve Varlık Araştırma Programı projesinin yeniliği ile müttefik oluyor. Ayrıca, her ikisi de IED Madrid’in eski öğrencileri olan tasarımcılar Moisés Nieto ve María Ke Fisherman, Sonbahar / Kış sezonu için önerilerini ulusal moda vitrininde sunacaklar.

A Coruña’nın Sivil Muhafızları, Oza-Cesuras’ın bir komşusunu, yol güvenliğine karşı üç suçun faili olduğu iddiasıyla tutukladı; biri otoriteye karşı direniş ve diğeri kamuya açık bir belgede yalan söylemek, ikincisi gerekçelendirmek: sürücü kendisini bir pasaportla (şimdiye kadar her şey normal) ve ‘República Errante Menda Lerenda’ tarafından verilen bir ehliyetle ajanlara tanıttı.

D. Cruz (@DCruzPeriodista)

Olay, A Coruña otoyolunun (A-6 olarak bilinir) Abegondo’dan geçerken rutin kontrolünde gerçekleşti: ajanlar, sürücünün emniyet kemeri takmadığını fark ettiler ve aracı durdurduktan sonra devam edecek. para cezası, ayrıca plakaların belirli arabanın modeli ve yılına uymadığını da fark ettiler.

Sivil Muhafız, sürücüden ‘República Errante Menda Lerenda’nın iznini aldığında, söz konusu kişiden ona gerçek kimliğini vermesini istediler; Daha sonra yüksek hızda kaçtı ve böylece diğer Sivil Muhafız devriyelerinin de katıldığı bir kovalamaca başladı. Kaçak karayolu ters yöne doğru terk ederek adeta bir kazaya neden oldu. Sonunda evinde tutuklandı. 

26 Şubat Pazar günü, Gavá ve Castelldefels şehirleri efsanevi BBVA Grand Prix Yarı Maratonunun yeni bir baskısına ev sahipliği yapacak. Etkinliğin resmi sunumu bu Salı günü Barnasud alışveriş merkezinde gerçekleşti ve farklı olanların tüm detaylarının açıklandığı: 21k, 10k ve 5k kadınlar için.

Gavá-Castelldefels Yarı Maratonu, BBVA Büyük Ödülü, Gavá ve Castelldefels belediyeleri ve Katalan Atletizm Federasyonu’nun işbirliğiyle Zona Vip Etkinlikleri tarafından düzenlenen yirmi ikinci baskı için geri döndü; Barcelona İl Konseyi, Generalitat Spor Genel Sekreteri, BBVA CX, Renfe Rodalies, Sport Diari Oficial, Barnasud alışveriş merkezi, InterSports Quinze, Flaix FM ve Áccura’nın sponsorluğunda, Club Atletismo Gavá, Coca-cola işbirliği ile, Powerade, Kova ve Broker Çantası.

Yarış sunumu

Sunum, yarışmanın yeni resmi teknik formasını ve koşucu çantasını tüm katılımcılara gösteren sunucu Marc Farré tarafından başladı. Bunu Barnasud alışveriş merkezi yöneticisi Santiago Delibes, Zona Vip Events yöneticisi Jaume Grau ve BBVA temsilcisi Mar Collado izledi. Daha sonra yarışın tanıtımını ve farklı parkurların rotasını görüntü ve fotoğraflarla gösteren bir video çekildi.

Ardından, Katalan Atletizm Federasyonu başkan yardımcısı Josep Ma. Antentas, Joan Morell (Barselona İl Konseyi Kültür, Eğitim ve Spor Alanı teknik danışmanı), Antoni Reig (Generalitat Katalan Sporları Konseyi direktörü) de Catalunya), Fernando Cerpa (Castelldefels Belediye Binası Spor Meclis Üyesi) ve Raquel Sánchez (Gavá Belediye Başkanı).

Test, farklı yolluk profillerine uyarlanmış üç devreden oluşur. Böylece sırasıyla 8:45, 9:00 ve 9:45’ten başlayarak 5k, 10k ve 21k yarışları olacak. Üç mesafe, avenida de Joan Carles I’den başlangıç ​​noktalarını ve varış noktası La Bóbila belediye stadyumunu paylaşacak. Bu, Gavá şehir merkezi ve Castelldefels gezinti yolunda koşacak olan, kadınlara ayrılmış bir test olan 5k yarışının üçüncü baskısı olacak.

Rota, ilk iki kilometre ve sonuncu kilometre hariç, Championchip tarafından onaylanmış ve pratik olarak düz bir parkura sahiptir. Ritmi kontrol etmek idealdir çünkü katılımcılar, Gavá ve Castelldefels arasında çok az eşitsizlikle caddelerden ve uzun düz çizgilerden casinoslot 29 pratik olarak geçeceklerdir. Böylelikle koşucular, katılımcıların kesiştiği bölümler ile çeşitli manzaraların tadını çıkarabilecekler.

Açık kayıt

Online kayıt bu Çarşamba gününe kadar veya 4.000 katılımcıya ulaşana kadar açık kalacaktır. Yarışmanın resmi teknik formasını alacak olan yarışmacılara gardırop servisi, duşlar, tıbbi yardım, tavşanlar, başlangıç ​​kutuları, su yarışında sıvı ikmaller ve bitiş çizgisini geçtikten sonra izotonik ve katı içecek, masaj ve tren bileti alacaklar. Renfe Rodalies ücretsiz ve yarışa özel.

Yarış, her sürümde olduğu gibi, Gavá Solidaria Platformu aracılığıyla kum tanesine de katkıda bulunuyor. Böylelikle Gavá-Castelldefels Yarı Maratonu, FEDER Katalunya Delegasyonu tarafından oluşturulan Organizasyon Komitesi’nin talebi üzerine Dünya Azınlık Hastalıkları Günü (28 Şubat) vesilesiyle azınlık hastalığı ile yaşayan insanlara da destek verecek. 10 azınlık hasta derneklerinden biri.

Daha fazla bilgi için: www.mitjagava.cat

Bu Cadılar Bayramı ve yetkililer, yılın en önemli Anglo-Sakson tatili vesilesiyle evlerde ve apartman dairelerinde on binlerce özel partinin olası çağrısı nedeniyle koronavirüs enfeksiyonlarının patlamasından korkuyor. Bu nedenle Madrid Halk Sağlığı ekibinden sosyal toplantıların evlerde veya kapalı mekanlarda yapılmaması, gerçekleşmesi halinde 6 misafiri geçmemesi önerildi.

D. Cruz (@DCruzPeriodista)

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Sağlığı Geliştirme Servisi Başkanı Juan Carlos Diezma, “Bireysel ve toplu sorumluluk ve bir maskenin sürekli ve yeterli kullanımı ve birlikte yaşamayanlarla görüşürken güvenlik mesafesinin korunması çağrısında bulunuyoruz” dedi. basına gönderilen bir açıklama ile.

Madrid Mahalli Polis Teşkilatı Genel Müdürlüğü, böyle tarafları arayanları caydırmak için üç tür para cezası verileceğini bildirdi:

Hafif: potansiyel enfeksiyon sayısı 15 kişiden az – 600 ila 3.000 Euro Şiddetli: Potansiyel enfeksiyon sayısı 16 ila 150 kişi arasında – 3.000 ila 15.000 Euro Çok ciddi: potansiyel enfeksiyon sayısı 150 kişiden fazla – 15.000 ila 600.000 Euro arası.

Koronavirüs, Cristiano Ronaldo’yu üçüncü bir PCR’de tekrar pozitif test ettikten sonra bir kez daha hamlede bıraktı, bu da onun takımı Juventus of Turin gibi özel maçları kaçırmasına neden oldu, yeni bir olayda FC Barcelona’ya karşı kaybetti. Portekizli ve Leo Messi arasındaki Portekiz rekabetinde bölüm. 

Konular

Cristiano Ronaldo

Forvet şu anda hastalığın üstesinden gelene kadar evle sınırlı. Bu yüzden elimizdeki son görüntüler evdeki koltuktan, kaygısız ve sahaya geri dönmek için istekli. Sıra dışı bir görüntü ve forvetin, herkesin özellikle Cristiano Ronaldo’nun yeni bir yaşam tarzından bahsettiği ilginç bir mesaja eşlik ettiği: “Kaizen Philosophy”. 

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

Cristiano Ronaldo (@cristiano) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kaizen felsefesi, II.Dünya Savaşı’ndan sonraki en yakın yıllardan gelir ve Japon iş sistemini iki sloganla teşvik etmeyi amaçlayan Japonca bir terimdir: Kai, modifikasyonlar ve Zen geliştirme. Bu yaşam tarzını özetleyen ifadelerden biri: Cristiano Ronaldo’nun kendisini somutla özdeşleştirdiği bir konsey olan ‘Bugün dünden daha iyi ve yarın bugünden daha iyi’. 

Balkan takımı ile İspanya arasında Rusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası için geçerli olan düelloda Andrés Iniesta’nın Makedonya karşısındaki kalitesini ortaya çıkarması 14 dakika sürdü. 

Barça orta saha oyuncusu hücum oyununda sahanın sol köşesinden bir top aldı ve Makedon defans oyuncuları arasındaki yarışa milimetrik kaşık pas ile girmek isteyen Jordi Alba’yı mükemmel bir şekilde sağladı. Alba taban çizgisine ulaştı ve oradan topu kontrol eden, başarılı bir şekilde dönen ve Dimitriesvki’nin kısa pozisyonunu bitiren David Silva’ya verdi, daha sonra topu ayaklarıyla kuvvetle reddetmeyi başaramadı ve daha önce zamanınız doldu. ayrıldı. 

İspanya’nın Makedonya karşısındaki galibiyetini rayına koyan gol oldu ve Kanarya orta saha oyuncusu 32 numara İspanyol takımı ile.

İspanya, yeni çevre sınırlamaları ve turizmin durması bu üçüncü çeyrekte atılan adımların tersine dönmesine neden olabileceğinden, İspanya, çaba harcamadan da olsa durgunluktan çıkmayı başardı. İspanya ekonomisi Temmuz ve Eylül ayları arasında% 16,7’lik bir GSYİH artışı elde etti, bu INE’nin 1970’te başlayan tarihsel serisinde elde edilen en büyük artış oldu.

D. Cruz (@DCruzPeriodista)

Dolayısıyla ülkemiz, ilk çeyrekte ekonomide% 5,2, Mart-Haziran ayları arasında ise% 17,8 düşüş kaydetmesi nedeniyle ikinci çeyreğe girdikten sonra teknik resesyondan çıkmıştır. Olumlu olan, GSYİH’yi artırmayı başaran% 16,7’nin Hükümetin en iyi iç tahminlerinin (% 13) üzerinde olması, böylece yeni kısıtlamalarla iptal edilmediği takdirde krizden çıkış daha erken olabilir.

Üç aylık bu iyileşme, esas olarak hane halkı tüketimindeki tarihsel artıştan (% 20,7) kaynaklanmaktadır; Ancak, tahmin edildiği gibi, bu parametre Ağustos ayının sonundan itibaren geri çekilmeye başlar, böylece 2020’nin sonunda tekrar olumsuz haberler alabiliriz.

Blaugrana’nın uluslararası oyuncusu Sergio Busquets, bu Cumartesi günü Makedonya’ya karşı oynayacakları maçın ön izlemesinde ve Rusya’daki 2018 Dünya Kupası’na doğrudan girme hakkı veren yerin tehlikede olduğu bir basın toplantısında yer aldı. 

Orta saha oyuncusuna takım arkadaşı Gerard Piqué ve Murcia’da Kolombiya’ya karşı oynadıkları hazırlık maçında aldığı düdükler soruldu. Busquets, özellikle bir oyuncunun yurtdışında oynadığından daha fazla ıslık çalması gerçeküstü olduğu için bu durumdan derinden pişman oldu: “Yurtdışında oynadığımızda bunun farklı olduğu açık.